Kellys Language School Szkoła Języka Angielskiego w Kartuzach

NABÓR NA KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZOSTAŁZAKOŃCZONY. PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY W CELU OTRZYMANIA INFORMACJI CZY SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA W GRUPACH. BIURO OD DNIA 29 WRZEŚNIA BĘDZIE OTWARTE JEDYNIE PÓŁ GODZINY PRZED ZAJĘCIAMI CZYLI OD GODZ. 15.00. Kellys Language School, Rynek 3, 83-300 Kartuzy budynek przy Deptaku, za przychodnią NFZ tel. kom.695 401 246 emailkellys.edugmail.com

OVERVIEW

This website szkola-kellys.org presently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have scanned fourteen pages inside the web site szkola-kellys.org and found one website associating themselves with szkola-kellys.org. There are one contacts and directions for szkola-kellys.org to help you communicate with them. There are one mass communication platforms linked to szkola-kellys.org. This website szkola-kellys.org has been online for six hundred and twenty-six weeks, five days, sixteen hours, and twenty-two minutes.
Locations
Online Since
Jun 2012

SZKOLA-KELLYS.ORG RANKINGS

This website szkola-kellys.org is seeing alternating quantities of traffic within the past the year.
Traffic for szkola-kellys.org

Traffic ranking (by month) for szkola-kellys.org

Traffic ranking by day of the week for szkola-kellys.org

SZKOLA-KELLYS.ORG HISTORY

This website szkola-kellys.org was first documented on June 29, 2012. As of today, it is six hundred and twenty-six weeks, five days, sixteen hours, and twenty-two minutes young.
REGISTERED
June

LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES SZKOLA-KELLYS.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkola-kellys.org Mobile Screenshot of szkola-kellys.org Tablet Screenshot of szkola-kellys.org

Kellys Language School

Maciej Strzyzewski

Lapalice, Pomorskie, 83-300

SZKOLA-KELLYS.ORG HOST

I revealed that a single root page on szkola-kellys.org took four hundred and fifty-three milliseconds to download. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
192.0.78.24

NAME SERVERS

ns1.wordpress.com
ns2.wordpress.com

I diagnosed that szkola-kellys.org is utilizing the nginx os.

Kellys Language School Szkoła Języka Angielskiego w Kartuzach

DESCRIPTION

CONTENT

This website states the following, "Szkoła Języka Angielskiego w Kartuzach." We viewed that the web site also stated " NABÓR NA KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY." It also said " PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY W CELU OTRZYMANIA INFORMACJI CZY SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA W GRUPACH. BIURO OD DNIA 29 WRZEŚNIA BĘDZIE OTWARTE JEDYNIE PÓŁ GODZINY PRZED ZAJĘCIAMI CZYLI OD GODZ. Rynek 3, 83-300 Kartuzy. Budynek przy Deptaku, za przychodnią NFZ. Końcowy egzamin ustny wideo."

SEEK SUBSEQUENT BUSINESSES

Zespół Szkół w Klukach

Moje dziecko w przedszkolu i szkole. Program wychowawczy na lata 2012 - 2017. Roczny program pracy samorządu uczniowskiego. Wydarzenia w Zespole Szkół w Klukach. Lipiec - sierpień 2015 r.

-- Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony - KOBRA !!!

Nikt się nie dowie,. Ani nawet ty sam,. Trzeba się wystawić na próby. Tylko tak każdy może przekonać się,.

Szkoła Podstawowa w Łaznowie

Życzymy wspaniałych, słonecznych wakacji 2015. Im Tadeusza Kościuszki w Łaznowie.

Barbarka - Osada Leśna Strona główna

Oferta Osady Leśnej Barbarka www. WITAMY NA STRONIE SZKOŁY LEŚNEJ NA BARBARCE. Szkoła Leśna na Barbarce powstała na początku 2004 roku na mocy umowy zawartej pomiędzy Toruńskim Stowarzyszeniem Ekologicznym Tilia, a Prezydentem Miasta Torunia. Weź udział w konkursie fotograficznym i wygraj cenne nagrody! .

Szkoła Liderów - Gimnazjum i Liceum

Wtorek, 14 lipca 2015. Podręczniki da klasy II Liceum. Wtorek, 14 lipca 2015. Podręczniki dla klasy I Liceum. Wtorek, 14 lipca 2015. Liceum w nowej podstawie programowej.